Header Ads

Ton Sür Ton Kombinlerin En Güzel 3 Rengi Hangisi?

Zarif, elegan ve çarpıcı… ‘Ton sür ton‘ giyimi özetleyen üç kelime. Aynı rengin farklı tonlarını tek bir kombinde kullanmayı ifade eden bu terim, kolay gibi gözükse de zor bir sanattır. Sanattır diyoruz, çünkü ustalıkla yapılan ton sür ton bir kombin kadar mükemmel az şey var.

Sıkıcı ve abartı gözükmeden uyumu yakalamak oldukça önemli. Peki, ton sür ton tesettür kombin yaparken ilk denemeniz gereken, kombinlerin en gözde 3 ana rengi hangisi?

Kahve Tonlarıyla Sıcak Uyum

Ton sür ton kombine en yakışan renk, hiş şüphesiz kahverengidir. Sıcacık renk uyumuyla gönüllerde taht kuran bu görünümün sevilesi bir diğer yanı da oldukça kolay olması. Beyazla başlayıp koyulaşarak acı kahvelere kadar ulaşan bu renk, özellikle sonbahar – kış mevsiminin vazgeçilmezi.
İpucu: Kahverengi gibi koyu renkleri ton sür ton stiline uyarlarken dikkat etmeniz gereken bir ipucu var. Koyu renk eşleşmelerinde parça ayrımını iyi vermeniz gerekiyor, yoksa vücut orantısını kaybolur gider. Bunun içinse farklı dokuları, desenleri kullanabilir, kombindeki en açık rengi merkeze alabilirsiniz.

Pembe Renk Paletiyle Romantik Hava

Pembenin paletiyle tam anlamıyla bir renk virtüözü olmak mümkün. Pudra pembesinden şeker pembesine, kırmızıdan fuşyaya kadar giden renk geçişleri, kombinleri etkisi altına alıyor. Naif, minimalist ve romantik havasıyla pembeyle yapılan ton sür ton kombinler bu stilin gücünü defalarca kanıtlıyor. Pembeyle yapılan bu renk oyununu da ikiye ayırmakta fayda var.
Pudra Pembe Kombini: Pudra pembesiyle yapılan ton sür ton kombinlerde, bu rengin en açık eşleşmeleri yanyana geliyor. Beyaz, krem gibi geçiş renkleriyle karışan pudra pembe ve somon tonları zarafetin timsali.
Pembe & Kırmızı Eşleşmesi: Baş rolü kırmızıyla paylaşan pembe ile yapılan ton sür ton kombinler ise daha iddialı ve çarpıcı bir seçim.

Beyazla Fevkalade Zarif Sonuç

Ton sür tonun ifade ettiklerini tanımlarken, zarif, elegan ve çarpıcı demiştik. Bu tanıma harfi harfine uyan bir renk varsa o da beyazdır. Baştan aşağı beyaz giyinirken araya karışan kirli beyazlar, ekrudan kreme çalan tonlar ve puslu griler, gümüş ışıltıları ahenk içinde kendini gösterir. Sıcak yaz günlerinde en iyi giyim stilini veren beyazla ton sür ton kombinlere, kış mevsiminde sakın ola mesafe katmayın. Beyaz trikolar, beyaz paltolar, beyaz bot ve çizmelerin şahane duruşuna soğuk havalarda da mutlaka kapılıp gitmelisiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.