Header Ads

Siyah Şal Kullanmanız Için Önemli Sebepler

Siyah rengin zirvedeki yeri, büyüleyici duruşu şal/eşarplarda da kendini gösteriyor. Geçmişten bugüne her neslin en parlak yıldızı olan siyah, farklı stillere ayak uyduran haliyle hep cool. Siyahın gizemli haline yaz – kış kapılmak için neden mi arıyorsunuz? İşte, siyah şal-eşarp kullanmanız için  önemli sebepler…

 Asildir

Şıklığın her haline tanıklık eden siyah, kıyafetlerde olduğu gibi eşarp ve şallarda da gücünü ortaya koyuyor. Özel gün ve davetlerin çoğu zaman tercihi olan siyah, asil duruşa sahip. En sade kıyafetlerle bile bir araya geldiğinde mistik bir hava oluşturan siyah şal/eşarplar tam bir asalet timsali.

 Uyumludur

Siyahın asil duruşu her ana ve her yere uyum sağlıyor. İş yaşamına klasiklik, özel gün ve davetlere şıklık katan siyah, günlük yaşama da eşlik ediyor. Çoğu zaman siyah şal ve eşarplar, sadece özel günlerde takılıyormuş gibi düşünülse de günlük hayatın da vazgeçilmezi.

 Her Rengi Sever

Her yere uyum sağladığı gibi her renkle de yakışan siyahşal/eşarplar adeta sihirli bir değnek gibi. Baştan aşağı simsiyah cool bir havanın yanı sıra yazın canlı renkleriyle de ahenkli bir kombin içinde. Bir türlü renk uydurup da kombinlenmeyen kıyafetler için süper kahraman gibi yetişen siyah eşarplar, tam anlamıyla kurtarıcı.

 Tene En Yakışan Renktir

Her cilt tonunun renkleri farklıdır. Kimine pembe kimine mavi kimine yeşil daha çok yakışır. Bu kuralı bozan bir renk varsa, o da kesinlikle siyah. Cilt tonunuz ne olursa olsun siyah şal ve eşarplar güzelliği ortaya çıkacak. Beyaz ve buğday tene yakışan beyaz hiç şüphesiz esmerlere de büyülü bir hava katıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.