Header Ads

Çizgili parça ile iki farklı kombin


Deyim yerindeyse, çizgili parçalar bu sezon tüm kombinleri feth etti. Sezon boyunca birbirinden bağımsız parçalara eşlik eden çizgili parçalarla farklı kombinler oluşturmanın keyfini çıkarmak için şimdi en iyi zaman! Ve bu parça ile bir stil ikonu gibi görünüldüğü konusunda hem fikiriz.


Tek çizgili parça ile iki farklı görünüm elde etmek için ihtiyacınız olan ip uçlarını hemen keşfedin!


Çizgili Üst + Denim Etek: Çabasız ve Sportif

Bir çizgili üst bir de denim etek. Bu ikiliyi şu ana kadar denemeyen kaldı mı? Evet hemen hemen herkesin üzerinde gördük ve konuşmaya değer bir görünümle karşılaşmadık. Ta ki en iyi denim etekle bir araya gelinceye kadar. Nanushka’nın star ışığıyla birleşen çabasız denim etek modeli, çizgili üst ile adeta farklı bir havaya bürünüyor. Sportif parçaların, çizgili üstlere çok daha genç ve dinamik bir stil kattığı ise ortada.

Çizgili Üst + Asimetrik Etek: Cool ve Feminen

Denim etekten kurtulup asimetrik ve aynı zamanda son derece feminen bir eteğe teslim ediyor kendini çizgili üst. Çabasız görünümü biraz pekiştiriyor ve tek parçayla, birbirinden oldukça bağımsız iki farklı görünümün anahtar parçası oluyor. Üstelik bunu başarmanın çok da zor olmadığını kanıtlıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.