Header Ads

2019’Un En Trend Eşarp Ve Şal Modelleri


Kimi zaman çok tanıdık kimi zamansa şaşırtan desenleriyle 2019’un en güzel eşarp ve şal modellerini bir araya getirdik! Çiçek baskılarının asla eksik olmadığı eşarplarda, sıcak iklimlerden kopup gelen desenlerin yanı sıra geçmişe götüren figür ve renkleri göreceksiniz. Şallarda ise konfor ön planda. Keten, şifon ve pamuklu dokular minimalist baskılarla sıcak günleri selamlıyor. Gelin sezonda sizi neler bekliyor göz atın.

Eşarplar Çarpıcı Çiçeklerle Canlanıyor

Eşarp ve şallar, 2019 sezonunda, büyülü çiçekler ve çarpıcı renk birliktelikleriyle karşımıza çıkıyor. Capcanlı sarılar, pembeler, turuncular sınır tanımadan tasarımları yaza hazırlıyor. Minimal kombinlerin dikkat çekeni olmaya aday eşarp ve şallar, sezonun optimist havasına güzellik katacak.
Minimalist Çiçekler de Gündemde
Çarpıcı çiçek desenlerinin yanı sıra oldukça minimalist tavırlarıyla karşımıza çıkan eşarp ve şal modelleri de tesettürlü kadının dolabında yerini alacak gibi. Mavinin en soft tonlarıyla mikro çiçekler beyaz zemine işlenirken; zaman zaman yeşil ve turuncunun minimalist desenlerle göz yormadan karşınıza çıktığını göreceksiniz.

Şallarda Şifon ve Ketenler Öne Çıkıyor

Tesettürlü kadınların konfor alanını genişletmeye aday şifon ve keten şallar, 2019 sezonunda etki alanını genişletiyor. İpeksi dokuların pabucunu dama attıran bu dokular, özellikle sıcak yaz günlerinde imdada yetişecek. Naif çiçekli baskıların şifonlara ferah bir hava kattığı tasarımarın yanı sıra; keten dokulara çiçekler nakış bakış işleniyor.

Afrika Desenli Sıcacık Eşarplar

2019 sezonunda sıcak yaz günlerine selam gönderen Afrika’nın yöresel baskıları öne çıkıyor. Çöl çiçeklerinin köşeli desenlerle buluştuğu, kahve tonları, sarı, turuncu ve kırmızının baskın olduğu eşarplar, dikkati çekenler arasında adını yazdırıyor.

Paisley Baskılı Eşarplar

Şal desen diyebileceğiniz “paisley baskılar”, 2019 sezonunda eşarplarda hakimiyetini kuruyor. Minyatür desenler, çini mavili grafikler, geleneksel kırmızı – beyaz baskılar geçmişi modernize ederek karşımıza çıkıyor.

Marin Temalı Eşarp ve Şallar Yine Gündemde

Mavi, kırmızı ve beyaz üçlüsüyle yakalanan marin teması, geçtiğimiz yaz sezonunda olduğu gibi 2019 yılında da modanın kıskacında. Sahillere çok ama çok yakışan, şehre deniz kokusu getiren bu görünümler listelerden düşmeyecek gibi.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.