Header Ads

2019 İlkbaharının Hayranlık Uyandıran Trençkot Modelleri


Mevsim geçişlerinin süper kahramanı trençkotların şimdi tam zamanı. Kimi natürel renkleriyle kimi neşeli desenleriyle kimiyse dokularıyla gönülleri fethetti. Dolapların vazgeçilmezi, tesettürlü kadının joker parçası trençkotlar, yere sağlam basan güçlü tavırlarıyla karşımızda. Alışverişe çıkmadan önce mutlaka göz atmanız gereken; AVM mağazaları, tesettür giyim markaları ve tasarım butiklerinden kolaylıkla bulabileceğiniz sezonun en iyi 19 trençkotunu bir araya getirdik!


Sezonun Demirbaşı: Bej Renkli Trençkot

Bej renkli trençkotlar, her sezon kült parçalar arasına adını yazdırıyor. Klasik duruşuna konfor katan tasarımlar Burberry, Max Mara gibi markaların yanı sıra yerli tesettürlü giyim koleksiyonları arasında da göze çarpıyor.

Gündemdeki Ekose Trençkot

Dünya markalarının koleksiyonlarına 2019 ilkbaharında da sızmayı başaran ekose desenler, gücünü tekrar kanıtlıyor. Ulaşılabilir markalar arasında bizlerin gözüne çarpansa İpekyol’un ekose detaylı trençkotu oldu.

Gökyüzünden İlham Alan Mavi Trençkot

Dolapların ‘kült parçası’ olan trençkotlar genellikle bej renkleriyle joker parça olsa da birbirinden güzel tonlarıyla gönülleri çeliyor. 

Cool’luğun Baş Rolü: Denim Trençkot

Her sezonun trendi olmayı başaran denim parçalar, 2019 ilkbahar – yazında özellikle dış giyimi esir alıyor. Eforsuz bir kombinin en cool yolu olan denim trençkotlardan Touche markasına ait salaş parça ilk’lere girmeyi başarıyor.

Alternatif Sunan Çift Renkli Trençkot

2019 ilkbaharında çift taraflı trençkotları çokça göreceksiniz. Bunun yanı sıra sadece astarıyla bile renklenmeyi başaran tasarımlar, kimi zaman yaka kimi zaman kol detaylarıyla karşımızda olacak. Mizalle’nin yaka detaylı trenci de tam bu özelliğiyle listemizde.

Havalı Parça: Pelerin Trençkot

İlkbaharın serin havasından kurtaracak en havalı parça pelerinler, şimdilerde iş başında. Bu cool parçaya da Avalier markasında rastlıyoruz.

Doğadan İlham Alan Yeşil Trençkot

Moda dünyası doğadan ilham alıyor ve trençkotları bir kamuflaj edasıyla yeşile büründürüyor. Konforlu ve cool görünümleriyle Kevser Sarıoğlu‘nun yeni sezon koleksiyonunda da karşımıza çıkan soft yeşil trençkotlar listemize adını yazdırıyor.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.