Header Ads

2019 Ilkbahara Yakışan Uzun Etek Kombinleri

Eteklerin doğal havası, ilkbaharın hareketli enerjisi ile buluştuğunda ortaya doyum olmaz kombinler çıkıyor.Yaza merhaba demeye hazırlandığımız ilkbahar mevsimine en çok da uzun etekler yakışıyor. İpek tül, saten, şifon, denim, ipek, koton ve daha pek çok kumaş türünde görmeye hazırlandığımız uzun etek modelleri boyunuz ve vücut tipinize uygun bir model seçimi ile kusursuzluğa bürünebilir.

2019 ilkbaharında asimetrik etekler, denim uzun etekler ve floral desenli uzun etekler ön planda. Yine üç boyutlu ve çiçek desenli dantellerle kaplı modeller de sıkça karşımıza çıkıyor.

Sezonun Trendi Denim

Sezonun mega trendi denim, uzun etek modellerinde de etkisini gösteriyor. Genç stilin günlük giyim şıklığını yansıtan uzun etekler kampüs modasının da kodlarını yazıyor. Rahat kesim trençkotlarla kombinlenen denim etekler, sezonun en dikkat çekici kombinleri arasında yer alıyor.

Kendimiz Gibi Bir Bahar

Geçmişten beslenen ve dünün esintilerini bugüne taşıyan tasarımlar, 2019 ilkbahar yaz sezonunda tam da kendimiz gibi hissedeceğimiz kombinler oluşturmamıza olanak sağlıyor. Plise eteklerin ara boy kap ve trençlerle eşleştiği bir ilkbahara hazır olun.

Baharın Yansıdığı Desenler

İlkbahar sezonu ince ve rafine zevklerin etkisi altında ve son derece romantik desenlere, samimi ve naif dokunuş katıyor. Gökkuşağının tüm renklerini bir araya getiren floral desenlerin hakim olduğu uzun etekler; yeryüzünün farklı perspektiflerinden ve doğanın yeniden tazelenişinden ilham alıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.